فروشگاه اینترنتی آهار استایل

search-svg

6 نکته که در زمان خرید شلوار جین باید رعایت کنیم!

best-fashion-tips-all-time

در هنگام خرید شلوارهای جین باید چه نکاتی را رعایت کنیم ؟

شلوارهای دنیم (جین ) همواره در سرتاسر دنیا طرفداران زیادی دارند. این جنس پارچه هیچ وقت از دنیای مد نمی رود و در هر فصل ترند می باشد.در این مطلب 7 نکته که در زمان خرید شلوار جین باید رعایت کنیم را برای شما جمع آوری کرده ایم.

1-انتخاب سایز

اگر هنگام خرید شلوار دنیم (جین ) در انتخاب سایز دچار مشکل شده اید به شما توصیه می کنیم شلوارهایی را خریداری کنید که مقداری برای شما تنگ باشند.زیرا بافت پارچه های دنیم به گونه ای است که با مرور زمان دچار حالت کشش می شود و فرم خود را از دست می دهد.

8KAK47566MDFD4-G01-hero1-V02

2-فاق شلوار

در هنگام خرید شلوارهای دنیم سعی کنید شلواری را انتخاب کنید که فاق آن کوتاه نباشد.شما می توانید شلوارهای فاق بلند یا فاق متوسط را خریداری کنید.زیرا با این مدل شلوارها راحت تر می توانید  فعالیت های روزانه خود را انجام دهید.اگر قصد خرید شلوار های فاق کوتاه را دارید سعی کنید سایز انتخابی شما مقداری بزرگ باشد تا زمان پوشیدن آن ها احساس راحتی کنید.

mom-jean-pantolon-pn4538_kot-rengi-mavi_1_buyuk

3-قد  شلوار

اگر شلوار انتخابی شما دم پا گشاد است باید اندازه آن تا زیر کفش شما باشد اما اگر شلوار انتخابی شما اسکینی است باید قد آن تا مچ شما باشد نه کوتاه تر و نه بلند تر.شما به راحتی می توانید شلوارهای اسکینی خود را با کتانی های سفید ست کنید .

street-style-trends-2018-245053-1513259369775-image.500x0c

4-شلوار های دنیم تیره رنگ

ممکن است این رنگ شلوار بر اثر شستشو دچار تغییر رنگ شوند.اما در عین حال شلوارهای دنیم تیره رنگ شما را بسیار طریف و شیک نشان خواهد داد.

5-جیب های پشت شلوار

اگر جیب های پشت شلوار کوچک و یا بسیار بالا باشند باعث می شود باسن شما بزرگتر دیده شود.

yuksek_bel_jean_pantolon_106904_500

6-شلوارهای پاره

شلوار جین های پاره در سال های اخیر بسیار ترند می باشند اما هنگام پوشیدن آن ها باید دقت کنید که که اگر این شلوارها در ناحیه زانو پاره می باشند ممکن است بر اثر نشستن و برخاستن پارگی آن ها افزایش یابد.

boyfriend-extra-yirtik-kot-jean-pantolon-mavi-1658-58-B

و در آخر سعی کنید شلوار هایی را انتخاب کنید که در آن ها احساس راحتی می کنید.و با استایل شما هماهنگی دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید (0)